Author: h***b
Date:
Review: Rất sáng
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Price: 39.200₫
Original Price: 44.000₫
| Material | ABS |
| Color | Black |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 10W |
| Color Temperature | 3800K |
| Batteries Included | Yes |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Lumens | 2000~3000LM |
| SKU | sq2402121470434144 |
Brand Name: Easypie Selection
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Easypie-Selection-sc-0142090980.html
Quality: 6590187 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: h***b
Date:
Review: Rất sáng
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: a***5
Date:
Review: i like it. perfect for my locker. and its super bright its real.
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: c***a
Date:
Review: Maravilhosa e uma luz super forte 🫶🏻🫶🏻🫶🏻
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: t***j
Date:
Review: second time purchase. it's such a handy gadgets to have and the light is so bright
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm