Author: M***d
Date:
Review: SHEIN never misses a beat — fast delivery 🚚, fab customer service 💬, and fashion so fresh I feel runway-ready every time! 🛍️✨ Affordable style, speedy smiles — love it! ❤️
Màu sắc: Màu tím
Kích thước: Một cỡ
Price: 42.000₫
| Material | Knitted Fabric |
| Composition | 90% Polyamide |
| Features | Softness |
| Color | Purple |
| Neckline | Halter |
| Sleeve Length | Sleeveless |
| Fit Type | Slim Fit |
| Length | Long |
| Waist Line | Natural(Mid Waist) |
| Care Instructions | Hand wash,do not dry clean |
| Sheer | Yes |
| Fabric Elasticity | High Stretch |
| Chest pad | No Padding |
| Support | Medium Support |
| Wires | Wireless |
| Ngực | 24 cm |
| Kích thước vòng eo | 24 cm |
| Chiều dài | 90 cm |
| SKU | sb25022226294905240 |
Author: M***d
Date:
Review: SHEIN never misses a beat — fast delivery 🚚, fab customer service 💬, and fashion so fresh I feel runway-ready every time! 🛍️✨ Affordable style, speedy smiles — love it! ❤️
Màu sắc: Màu tím
Kích thước: Một cỡ
Author: i***l
Date:
Review: Sexy purple fishnet bodysuit!!
Màu sắc: Màu tím
Kích thước: Một cỡ
Author: E***y
Date:
Review: Hight quality! I love them! Thanks SHEIN!!
Màu sắc: Màu tím
Kích thước: Một cỡ
Author: y***s
Date:
Review: شكرااااااااااااااااااااا شي ان نفس الصوووووورة 👍👍👍👍👍👍
Màu sắc: Màu tím
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm