Author: b***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: awesome 👌
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: màu xanh da trời
Price: 919.100₫
Original Price: 999.000₫
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Included | No |
| Output Resolution | 720*480 |
| Refresh Rate | 30Hz |
| Support Somatosensory | No |
| Support VR | No |
| With/Without Gamepad | Yes |
| Device Interface | Wire |
| RAM | 2GB |
| Built In Storage | 128GB |
| Wireless Property | None |
| SKU | se25092020414917662 |
Author: b***g
Date:
Review: awesome 👌
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: màu xanh da trời
Author: k***u
Date:
Review: awesome, with may games so impressed I love it, and my baby boy is so impressed
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: màu xanh da trời
Author: K***9
Date:
Review: 😻🦋😻🦋😻🦋😻🦋😻😻🦋😻🦋😻🦋😻🦋😻🦋
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Trắng
Author: s***5
Date:
Review: So good shein is really coming thru with the quality
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: màu xanh da trời
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm