Author: s***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: decent quality looked good
Màu sắc: màu đen
Price: 192.000₫
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | White |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Bob Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 160 g |
| Chiều dài | 30 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb25083041933448533 |
Brand Name: clouder
Quality: 3999135 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: s***e
Date:
Review: decent quality looked good
Màu sắc: màu đen
Author: m***e
Date:
Review: this product is good however it's much longer than I have previously purchased for a short Bob so unfortunately, I possibly will be returning it
Màu sắc: trắng
Author: ?***?
Date:
Review: 🩲
Màu sắc: màu đen
Author: j***5
Date:
Review: Easy to wear: nice
Màu sắc: trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm