Author: f***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: so good it fits me!!
Màu sắc: Nâu đen
Price: 206.200₫
Original Price: 217.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 230 g |
| Chiều dài | 73 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2411015522331524 |
Author: f***1
Date:
Review: so good it fits me!!
Màu sắc: Nâu đen
Author: k***o
Date:
Review: Value for money: yes Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes .sooo comfortable and Bea
Màu sắc: Nâu đen
Author: W***n
Date:
Review: beautiful 100💯
Màu sắc: Nâu đen
Author: b***k
Date:
Review: Easy to manage surprisingly, could easily use and style thank you
Màu sắc: Nâu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm