Author: p***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Giao hàng đúng hẹn, giá rẻ
Màu sắc: màu nâu
Price: 224.700₫
Original Price: 239.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 245 g |
| Chiều dài | 66 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb25021820277723384 |
Author: p***3
Date:
Review: Giao hàng đúng hẹn, giá rẻ
Màu sắc: màu nâu
Author: K***o
Date:
Review: good quality good design 💯
Màu sắc: màu nâu
Author: f***9
Date:
Review: This wig is easy to wear. It’s comfortable, the length is just right, and it goes well with many styles of clothing.
Màu sắc: màu nâu
Author: q***8
Date:
Review: It is so gorgeous!! I love it!!
Màu sắc: màu nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm