Author: 5***t
Date:
Review: my fav wig ever and looks so real
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 270.800₫
Original Price: 285.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | U-Shaped Woven Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 240 g |
| Chiều dài | 66 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2406129332520985 |
Author: 5***t
Date:
Review: my fav wig ever and looks so real
Màu sắc: Nhiều màu
Author: k***r
Date:
Review: So far one of my favourite wigs , you can style it in a ponytail and other and it still look natural
Màu sắc: Nhiều màu
Author: V***T
Date:
Review: Easy to wear: كل منتجات شي ان رهيبه و تجنننن المقاسات مضبوطه و كلشي تمامممممممم تكفون عطووووونيييي لايككككاتتت
Màu sắc: Nhiều màu
Author: m***e
Date:
Review: SOOOOOOOOO GOOD ITS GIVING Y2K
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm