Author: r***i
Date:
Review: I like the items good products
Màu sắc: trắng
Price: 110.100₫
Original Price: 128.000₫
| Material | Aluminum |
| Light Source | LED Lights |
| Power Supply | Car Charger |
| Color | White |
| Lumens | 2000LM |
| Voltage | 12V |
| Color Temperature | 6000K |
| Type | Bulbs(LED) |
| Power | 10W |
| Batteries Included | No |
| SKU | sq2312158118888288 |
Brand Name: GLANBERT
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/GLANBERT-sc-0144705105.html
Quality: 1149480 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: r***i
Date:
Review: I like the items good products
Màu sắc: trắng
Author: z***h
Date:
Review: منتج جميل جدا رائع لايك بليز
Màu sắc: trắng
Author: m***6
Date:
Review: Good quality….now my car interior looks much better
Màu sắc: trắng
Author: s***n
Date:
Review: So perfect and good quality………
Màu sắc: trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm