Author: P***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Easy to wear: Good product might buy again 😋
Màu sắc: Đỏ
Price: 260.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 235 g |
| Chiều dài | 75 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb25082200004199779 |
Author: P***y
Date:
Review: Easy to wear: Good product might buy again 😋
Màu sắc: Đỏ
Author: a***1
Date:
Review: جميلةةةةةةةةةةةة والله
Màu sắc: Vàng
Author: D***b
Date:
Review: very very high quality
Màu sắc: Đỏ
Author: f***8
Date:
Review: Veryyyyyy niceeeeeee in
Màu sắc: Vàng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm