Author: t***y
Date:
Review: Value for money: xinh ơi là xinh gì ụ v nvjho. I hug Vic ihbkkkvb nnon bi vh j ubhvhvjbknkng jnnnknmknnk mm
Màu sắc: Vàng
Price: 207.100₫
Original Price: 218.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 270 g |
| Chiều dài | 74 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2406075772999848 |
Author: t***y
Date:
Review: Value for money: xinh ơi là xinh gì ụ v nvjho. I hug Vic ihbkkkvb nnon bi vh j ubhvhvjbknkng jnnnknmknnk mm
Màu sắc: Vàng
Author: j***y
Date:
Review: Value for money: good deal, must buy on offer Hairstyle stylishness: color is nice and waves and bangs are pretty
Màu sắc: Vàng
Author: v***4
Date:
Review: Good item, fast shipping, excellent
Màu sắc: Vàng
Author: c***0
Date:
Review: Hairstyle Stylishness: LOVE IT LOVE JAHAHAKAKAKSIRIRIWUWUW
Màu sắc: Vàng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm