Author: I***a
Date:
Review: it's pretty good, and looks natural even its color
Màu sắc: Dark Brown
Price: 260.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Linen Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 230 g |
| Chiều dài | 74 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2412262860634634 |
Brand Name: alicegarden
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/alicegarden-sc-0142100385.html
Quality: 275163 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: I***a
Date:
Review: it's pretty good, and looks natural even its color
Màu sắc: Dark Brown
Author: h***2
Date:
Review: natural looking
Màu sắc: Dark Brown
Author: r***t
Date:
Review: Good product 👍👍👍👍👍👍👍
Màu sắc: Dark Brown
Author: y***a
Date:
Review: Value for money: Yesss Easy to wear: Yes Comfortable to wear: The hair is sooo soft
Màu sắc: Dark Brown
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm