Author: a***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Super surprised with the quality! amazing!
Màu sắc: Rỉ Nâu
Price: 249.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Rust Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 250 g |
| Chiều dài | 70 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb25042453933539252 |
Author: a***a
Date:
Review: Super surprised with the quality! amazing!
Màu sắc: Rỉ Nâu
Author: n***6
Date:
Review: so cute, easy to wear
Màu sắc: Rỉ Nâu
Author: n***6
Date:
Review: adorable, easy to wear
Màu sắc: Rỉ Nâu
Author: n***6
Date:
Review: sehr schön, passt zu mir
Màu sắc: Rỉ Nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm