Author: s***2
Date:
Review: Esta peluca parece que es de pelo, Real , es perfecta, me encantó
Màu sắc: Hồng
Price: 222.300₫
Original Price: 234.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 265 g |
| Chiều dài | 60 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2302277979999170 |
Author: s***2
Date:
Review: Esta peluca parece que es de pelo, Real , es perfecta, me encantó
Màu sắc: Hồng
Author: k***a
Date:
Review: one of my fave wigs from shein! looks very natural and its easy to style.
Màu sắc: Hồng
Author: L***e
Date:
Review: Value for money: very good quality 💖💖💖 looks real💕💕💕 can't wait to style it! but for now, here's some photos of it.hope it helps you decide!💕 and like pls!🙇🏻♀️💖need points😅 please help me out too with points by liking before you go. hihi
Màu sắc: Hồng
Author: s***2
Date:
Review: the color is so realistic and beautiful like me
Màu sắc: Hồng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm