Author: c***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love it so much
Màu sắc: Màu tím
Price: 239.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Purple |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 270 g |
| Chiều dài | 71 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2208094518980398 |
Author: c***5
Date:
Review: love it so much
Màu sắc: Màu tím
Author: m***a
Date:
Review: Really purpleee, gives off raven vibes
Màu sắc: Màu tím
Author: r***2
Date:
Review: it's great! it fits perfectly on my head!
Màu sắc: Màu tím
Author: r***1
Date:
Review: Very satisfied with the thing Very beautiful
Màu sắc: Màu tím
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm