Author: m***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality and service thank you SHEIN love it
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 239.000₫
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 275 g |
| Chiều dài | 67 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2306051416238282 |
Author: m***1
Date:
Review: Good quality and service thank you SHEIN love it
Màu sắc: Nhiều màu
Author: n***e
Date:
Review: cute wig but a lot curlier than it looks in the pics
Màu sắc: Nhiều màu
Author: s***4
Date:
Review: Value for money: good Easy to wear: very good and secure
Màu sắc: Nhiều màu
Author: s***r
Date:
Review: Value for money: مرا كيوت و تصلح للحفلات و الجودة رهيييبة 😍😍😍😍
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm