Author: c***x
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: it worth it
Màu sắc: màu nâu
Price: 277.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | U-Shaped Woven Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 320 g |
| Chiều dài | 73 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb25021250419725750 |
Author: c***x
Date:
Review: Value for money: it worth it
Màu sắc: màu nâu
Author: S***a
Date:
Review: beautiful really looks like human hair i love itt
Màu sắc: màu nâu
Author: a***i
Date:
Review: classy looks elegant and beautiful colour
Màu sắc: màu nâu
Author: S***a
Date:
Review: Value for money: yes beautiful like me harharhar Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes
Màu sắc: màu nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm