Author: e***o
Date:
Review: I love it very natural looking one of the best wigs i bought in shein!!
Màu sắc: màu nâu
Price: 225.300₫
Original Price: 262.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | U-Shaped Woven Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 235 g |
| Chiều dài | 70 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2410183733794222 |
Brand Name: alicegarden
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/alicegarden-sc-0142100385.html
Quality: 7367136 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: e***o
Date:
Review: I love it very natural looking one of the best wigs i bought in shein!!
Màu sắc: màu nâu
Author: f***h
Date:
Review: Soo doll core and soft
Màu sắc: màu nâu
Author: s***l
Date:
Review: linda e incluye una red para el cabello y también dos tiras de pegote
Màu sắc: màu nâu
Author: V***T
Date:
Review: Easy to wear: كل منتجات شي ان رهيبه و تجنننن المقاسات مضبوطه و كلشي تمامممممممم تكفون عطووووونيييي لايككككاتتت
Màu sắc: màu nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm