Author: l***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: amazing 🫶🏻🫶🏻 can’t stop wearing it.
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 285.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | U-Shaped Woven Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 240 g |
| Chiều dài | 66 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2406129332520985 |
Author: l***u
Date:
Review: amazing 🫶🏻🫶🏻 can’t stop wearing it.
Màu sắc: Nhiều màu
Author: 5***t
Date:
Review: my fav wig ever and looks so real
Màu sắc: Nhiều màu
Author: f***e
Date:
Review: looks natural, good quality
Màu sắc: Nhiều màu
Author: S***s
Date:
Review: Value for money: good quality 🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm