Author: y***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very nice!!i like it!!
Màu sắc: Hồng
Price: 234.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 265 g |
| Chiều dài | 60 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2302277979999170 |
Author: y***3
Date:
Review: very nice!!i like it!!
Màu sắc: Hồng
Author: c***z
Date:
Review: Easy to wear: super love it!
Màu sắc: Hồng
Author: j***a
Date:
Review: The item looks exactly like the picture. Its very good quality.
Màu sắc: Hồng
Author: h***3
Date:
Review: So pretty
Màu sắc: Hồng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm