Author: k***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: yes ok Easy to wear: yes, really easy Comfortable to wear: yes, so good
Màu sắc: màu nâu
Price: 208.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 145 g |
| Chiều dài | 33 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2303237282059192 |
Author: k***8
Date:
Review: Value for money: yes ok Easy to wear: yes, really easy Comfortable to wear: yes, so good
Màu sắc: màu nâu
Author: b***0
Date:
Review: i feel the style is quite comfortable for this weather
Màu sắc: Dark Brown
Author: x***a
Date:
Review: BYEEE IT’S SO PRETTY, GO GIRL GET YOURS
Màu sắc: màu nâu
Author: C***e
Date:
Review: Easy to wear: yesss Comfortable to wear: it is great
Màu sắc: Dark Brown
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm