Author: n***6
Date:
Review: Hairstyle Stylishness: Chất bóng và mỏng so với trước đây khiến mình không ưng ý lắm
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 232.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 220 g |
| Chiều dài | 52 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2312165282568883 |
Author: n***6
Date:
Review: Hairstyle Stylishness: Chất bóng và mỏng so với trước đây khiến mình không ưng ý lắm
Màu sắc: Nhiều màu
Author: c***a
Date:
Review: Literally perfect. There nothing I can actually say other than I love it. Maybe that the hair is a little thin but it literally doesn’t make a difference
Màu sắc: Nhiều màu
Author: b***6
Date:
Review: Hairstyle Stylishness: beautiful
Màu sắc: Nhiều màu
Author: k***w
Date:
Review: omg I am OBSESSED. The hair is soft and long, although shiny but I can work around that. it is long and the pink colour is gorgeous. I just need to style/cut it some more and it will be perfect
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm