Author: y***i
Date:
Review: sangat bagus
Màu sắc: màu xám bạc
Price: 1.433.600₫
| Color | Silver Gray |
| RAM | 6G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | ZTE |
| Model | Zte Blade A35e |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.52" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 8MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | None |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 576 x 1280 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | SC9863A1 |
| SKU | sw25052122532486481 |
Brand Name: ZTE
Quality: 8414343 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: y***i
Date:
Review: sangat bagus
Màu sắc: màu xám bạc
Author: k***r
Date:
Review: Good items and fast delivery.
Màu sắc: màu xám bạc
Author: b***u
Date:
Review: very nice mobile phone use for all
Màu sắc: màu xám bạc
Author: b***0
Date:
Review: حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو
Màu sắc: màu xám bạc
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm