Author: m***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Veery good things
Màu sắc: Bầu trời đầy sao đen
Price: 4.764.100₫
Original Price: 6.555.200₫
| Color | Starry Sky Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Vivo |
| Model | Vivo iQOO Z10x |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.72" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2400 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 6500mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 7300 5G |
| SKU | sw25080133473142323 |
Brand Name: vivo
Quality: 7173874 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: m***2
Date:
Review: Veery good things
Màu sắc: Bầu trời đầy sao đen
Author: a***7
Date:
Review: My friend she like this very well she said she buy another
Màu sắc: Phùng Vũ Thanh
Author: a***2
Date:
Review: راضي جدا علي المنتج
Màu sắc: Đá Mặt Trăng Titan
Author: 9***1
Date:
Review: رائع حلو حلو
Màu sắc: Đá Mặt Trăng Titan
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm