Author: 8***9
Date:
Review: Đẹp nha
Màu sắc: Màu xanh hải quân
Price: 27.000₫
| Material | ABS |
| Color | Navy Blue |
| Length | Medium |
| Pattern Type | Animal |
| Season | Summer |
| Style | Y2K |
| Nail Shapes | Square |
| Batteries Required | No Battery |
| Type | 3D Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Valentine's Day |
| Chiều cao | 0.2 cm |
| Chiều dài | 1.48-2.33 cm |
| Chiều rộng | 0.71-1.42 cm |
| SKU | sb2408310441770783 |
Author: 8***9
Date:
Review: Đẹp nha
Màu sắc: Màu xanh hải quân
Author: A***h
Date:
Review: Very cute and pretty
Màu sắc: Màu xanh hải quân
Author: M***a
Date:
Review: I love SHEIN! All the products are chic and affordable. Please like this review, I need points. I can't stop shopping on this site lol
Màu sắc: Màu xanh hải quân
Author: j***6
Date:
Review: Beautiful and true to the picture. I can't wait to try this for myself 😁 I'm a cat freak and perfect for this time of the year/halloween 🦇 Thank you Shein ❤️ I will be purchasing again and upload a picture once I uses it. I have also purchased Shein's Nail super glue just to make sure it stays in place.
Màu sắc: Màu xanh hải quân
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm