Author: N***i
Date:
Review: Love these, so easy to use and re-use! So affordable! I buy these now as freebies for customers. 🥰😍🤩❤️💖💛🧡 Please like if helped for points thanks 😊 🙏 👍 🙂 ☺️
Màu sắc: Màu Hồng baby
Price: 28.600₫
Original Price: 32.000₫
| Material | ABS |
| Color | Baby Pink |
| Length | Long |
| Pattern Type | Geometric |
| Season | Summer |
| Style | Western |
| Nail Shapes | Coffin |
| Batteries Required | No Battery |
| Type | 3D Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Valentine's Day |
| Chiều cao | 0.2 cm |
| Chiều dài | 1.55-2.14 cm |
| Chiều rộng | 0.95-1.92 cm |
| SKU | sb25021097700678071 |
Author: N***i
Date:
Review: Love these, so easy to use and re-use! So affordable! I buy these now as freebies for customers. 🥰😍🤩❤️💖💛🧡 Please like if helped for points thanks 😊 🙏 👍 🙂 ☺️
Màu sắc: Màu Hồng baby
Author: C***l
Date:
Review: The nails are beautiful. Ideal size. And they come with a sticker to stick them on.
Màu sắc: Màu Hồng baby
Author: 6***4
Date:
Review: Cute and good quality……
Màu sắc: Màu Hồng baby
Author: t***m
Date:
Review: very pretty nice and small for summer
Màu sắc: Màu Hồng baby
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm