Author: g***7
Date:
Review: Great thanks super fast delivery
Màu sắc: màu đen
Price: 2.378.500₫
Original Price: 3.662.100₫
| Color | Silver |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Redmi 14C |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.88" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Xiaomi HyperOS |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1640*720 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5160mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G81-Ultra |
| SKU | sw25090545645942229 |
Author: g***7
Date:
Review: Great thanks super fast delivery
Màu sắc: màu đen
Author: 0***6
Date:
Review: Muito bom
Màu sắc: màu đen
Author: m***6
Date:
Review: Good
Màu sắc: màu đen
Author: M***z
Date:
Review: Well packed no damage naka bubble wrap. first time ko mag purchase ng phone online. at first hesitant pa ako pero nag take ako ng risk. naka ilang basa ako sa reviews. matagal ko pinag isipan kong itutuloy ko ba baka kasi ma scam. medyo na delay lang sya. pero na surprise ako pag open kasi maganda talaga ang phone. halatang bago siy. ngayon naka charge pa siya sana mag tagal talaga siya at hindi mabilis malowbat. excited to use it.
Màu sắc: Bạc
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm