Author: 6***1
Date:
Review: I love it. but some hair falls. Easy to wear: o
Màu sắc: Tóc vàng ombre
Price: 236.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Blonde Ombre |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Bob Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 140 g |
| Chiều dài | 30 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb25061621462156362 |
Brand Name: XYUNMI
Quality: 6161839 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: 6***1
Date:
Review: I love it. but some hair falls. Easy to wear: o
Màu sắc: Tóc vàng ombre
Author: s***r
Date:
Review: this is a really thick wig. quality good. colour didn't suit me.
Màu sắc: Tóc vàng ombre
Author: p***i
Date:
Review: Value for money: great vaults for money Comfortable to wear: yes very comfortable Hairstyle stylishness: soft flowy Easy to wear: very easy to put on
Màu sắc: Tóc vàng ombre
Author: 5***6
Date:
Review: Value for money: Excelente Easy to wear: si Comfortable to wear: si Hairstyle stylishness: si
Màu sắc: Tóc vàng ombre
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm