Price: 6.345.600₫
Original Price: 9.260.000₫
| Batteries Included | Yes |
| Color | Yellow |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | USB-C |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Poco X7 Pro |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.67" |
| Operating System | Xiaomi HyperOS 2 |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Front Camera | 20MP |
| Condition | Used - Very Good |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 120Hz |
| Cell Phone Resolution | 2712 * 1220 |
| Phone Battery Capacity | 6000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 8400-Ultra |
| SKU | sw25101032777070870 |
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm