Author: m***4
Date:
Review: It is easy to use, I massage my belly every day 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 83.000₫
| Material | Wood |
| Target Use Body Part | Whole Body |
| Color | Multicolor |
| Function | Massage |
| Type | Massage Annular |
| Chiều dài | 12.5 cm |
| Chiều rộng | 9.8 cm |
| Chiều cao | 9.8 cm |
| SKU | sb25032638532751391 |
Author: m***4
Date:
Review: It is easy to use, I massage my belly every day 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Màu sắc: Nhiều màu
Author: p***x
Date:
Review: Quality is so good, very satisfied
Màu sắc: Nhiều màu
Author: s***4
Date:
Review: I love it so much and very happy to have it ❤️
Màu sắc: Nhiều màu
Author: h***3
Date:
Review: Woooooolooooowwwee love the quality Woooooolooooowwwee love the quality Woooooolooooowwwee love the quality Woooooolooooowwwee love the quality Woooooolooooowwwee love the quality Woooooolooooowwwee love the quality Woooooolooooowwwee love the quality Woooooolooooowwwee love the quality Woooooolooooowwwee love the quality Woooooolooooowwwee love the quality Woooooolooooowwwee love the quality Woooooolooooowwwee love the quality Woooooolooooowwwee love the quality Woooooolooooowwwee love the quality Woooooolooooowwwee love the quality Woooooolooooowwwee love the quality Woooooolooooowwwee love the quality Woooooolooooowwwee love the quality Woooooolooooowwwee love the quality Woooooolooooowwwee love the quality Woooooolooooowwwee love the quality Woooooolooooowwwee love the quality Woooooolooooowwwee love the quality Woooooolooooowwwee love the quality Woooooolooooowwwee love the quality Woooooolooooowwwee love the quality Woooooolooooowwwee love the quality Woooooolooooowwwee
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm