Author: m***9
Date:
Review: تحفففففففففه اوووووووووووووووووووووووووي
Màu sắc: Cà phê nâu
Kích thước: Một cỡ
Price: 51.000₫
Original Price: 68.000₫
| Material | Wood |
| Batteries Included | No |
| Target Use Body Part | Whole Body |
| Color | Coffee Brown |
| Function | Massage |
| Type | Massage Annular |
| Chiều dài | 30 cm |
| Chiều rộng | 6 cm |
| Chiều cao | 6 cm |
| SKU | sb260314131053190540320 |
Author: m***9
Date:
Review: تحفففففففففه اوووووووووووووووووووووووووي
Màu sắc: Cà phê nâu
Kích thước: Một cỡ
Author: 6***8
Date:
Review: feels solid, received with thanks
Màu sắc: Cà phê nâu
Kích thước: Một cỡ
Author: l***y
Date:
Review: Very nice and works very well in reducing bloating and pain on the body.Works well for relaxing muscles and relieving pain. Easy to use and provides a soothing massage, especially for the back.
Màu sắc: Cà phê nâu
Kích thước: Một cỡ
Author: h***1
Date:
Review: 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🫰🏻🫰🏻🫰🏻🥰🫰🏻🥰🥰🥰🫰🏻🫰🏻🫰🏻🫰🏻🫰🏻🫰🏻🫰🏻🫰🏻🫰🏻🫰🏻
Màu sắc: Cà phê nâu
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm