Author: t***7
Date:
Review: Đợt nay canh sale mua được quá trời đồ đẹp rẻ............
Màu sắc: Cà phê
Kích thước: Một cỡ
Price: 76.000₫
| Material | Wood |
| Batteries Included | No |
| Target Use Body Part | Whole Body |
| Color | Coffee Brown |
| Function | Massage |
| Type | Massage Annular |
| Chiều dài | 30 cm |
| Chiều rộng | 6 cm |
| Chiều cao | 6 cm |
| SKU | sb2205247361736634 |
Author: t***7
Date:
Review: Đợt nay canh sale mua được quá trời đồ đẹp rẻ............
Màu sắc: Cà phê
Kích thước: Một cỡ
Author: v***9
Date:
Review: tiện ích nhiều nên mua
Màu sắc: Gỗ đỏ
Kích thước: Một cỡ
Author: G***y
Date:
Review: This massage body roller is amazing! It’s super effective at targeting sore muscles and knots, and the multiple rollers make it feel like a professional massage at home. It’s easy to use on different areas of the body, from shoulders to legs, and really helps relieve tension. The design is sturdy yet comfortable to hold, and I love how it promotes circulation. It’s become a staple in my post-workout routine! Highly recommend for anyone looking to unwind and relieve muscle stress.
Màu sắc: Màu be
Kích thước: Một cỡ
Author: 9***8
Date:
Review: روعه ضروريه ومفيده لمساج العضلات احب استخدمها يوميا بعد النادي
Màu sắc: Cà phê nâu
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm