Author: l***4
Date:
Review: Comfortable to wear: X
Màu sắc: SGray
Price: 389.000₫
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Trendy Color |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | SGray |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 220 |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Fuller |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| Trọng lượng tịnh | 80 g |
| Chiều dài | 16 cm |
| Chiều rộng | 10 cm |
| Đầu | 22 cm |
| Đường kính | 10 cm |
| SKU | sb251226103796820273978 |
Author: l***4
Date:
Review: Comfortable to wear: X
Màu sắc: SGray
Author: b***1
Date:
Review: Value for money: Great value for money Hair Softness: Soooo soft. Comfortable to wear: Very comfortable True to length: Very true.
Màu sắc: SGray
Author: e***r
Date:
Review: Needed a bit of fluffing up after shipping but otherwise it's beautiful.
Màu sắc: SGray
Author: h***a
Date:
Review: Value for money. Quick on delivery. Easy to order. Stylish. You get what you order. The material is very good. Will recomend my frends and family to order .
Màu sắc: SGray
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm