Author: k***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Soft and quality hair, easy to wear and true length
Màu sắc: Natural Black
Price: 299.000₫
Original Price: 356.000₫
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Bangs Wig |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Curly Wave |
| Density | Thicker |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| Trọng lượng tịnh | 82 g |
| Chiều dài | 16 cm |
| Chiều rộng | 10 cm |
| Đầu | 22 cm |
| Đường kính | 10 cm |
| SKU | sb25102126678970808 |
Author: k***5
Date:
Review: Soft and quality hair, easy to wear and true length
Màu sắc: Natural Black
Author: k***5
Date:
Review: Nice hair, easy to wear, soft and affordable
Màu sắc: Natural Black
Author: a***3
Date:
Review: ريحتها خااايييسة وماوصلت نفس الصورة اصلاً
Màu sắc: Natural Black
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm