Price: 519.000₫
| Material | ABS |
| Pattern Type | Plain |
| Color | Pink |
| Driver Unit | 8.6mm |
| Ear Coupling Style | Over-Ear |
| Impedance Range | from 33 to 100 Ω |
| Scenes | Sport |
| Noise Cancelling | Active Noise Cancellation |
| Wireless Property | Wireless |
| Features | Lightweight |
| Interface | 3.5mm |
| Batteries Included | No |
| Compatible Devices | Smartphone |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | On-Ear Headset |
| Cable Feature | Without cable |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Earcup Style | Semi-open-back |
| Microphone Type | Dynamic Microphone |
| SKU | se25082570057560553 |
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm