Author: x***x
Date:
Review: Trustttt I love it..
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Đen + Loại C
Price: 22.600₫
Original Price: 26.000₫
| Material | ABS |
| Pattern Type | Plain |
| Driver Unit | 5mm |
| Ear Coupling Style | In-ear (Insert) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Function | Volume Control |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Noise Cancelling | None |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se260203182441584366161 |
Author: x***x
Date:
Review: Trustttt I love it..
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Đen + Loại C
Author: s***p
Date:
Review: *Review:* These wired earbuds have a classic black design with an in-line mic and 3.5mm jack. The cable looks tangle-resistant and the earbuds seem lightweight for comfortable everyday use. Good budget option for calls and casual listening, with decent build quality for the price.
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Đen 3,5mm
Author: J***u
Date:
Review: good
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Đen 3,5mm
Author: J***o
Date:
Review: Muy buenos se escucha muy bien
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Đen 3,5mm
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm