Author: j***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: thanks you seller, nice
Màu sắc: trắng
Price: 27.000₫
Original Price: 54.000₫
| Material | TPE |
| Color | White |
| Wireless Version | None |
| Driver Unit | 14.2mm |
| Ear Coupling Style | On-Ear |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Scenes | Game |
| Noise Cancelling | None |
| Wireless Property | None |
| Features | Button Control |
| Interface | 3.5mm |
| Compatible Devices | Smartphone |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Connectivity Technology | Wired |
| Earcup Style | Semi-open-back |
| Microphone Type | Condenser Microphone |
| SKU | se25090576638717001 |
Author: j***t
Date:
Review: thanks you seller, nice
Màu sắc: trắng
Author: L***m
Date:
Review: nice one after 3yrs I order again headset so nice good so much ☺️☺️☺️
Màu sắc: trắng
Author: H***m
Date:
Review: حللووووه دائما اطلب سماعاتي من شي ان 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
Màu sắc: trắng
Author: u***7
Date:
Review: رائع وقوي جميل حميلل عجبني مره
Màu sắc: trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm