Author: e***2
Date:
Review: maganda salamat
Màu sắc: màu đen
Price: 1.874.600₫
Original Price: 2.082.900₫
| Batteries Included | Yes |
| Display Size | 6.56" |
| Color | Black |
| RAM | 4G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Blackview |
| Model | Blackview Wave 9C |
| Network | 4G |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 8MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| Cell Phone Carrier | Unlocked |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 720*1612 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T603 |
| SKU | sw25091717424920519 |
Brand Name: Blackview
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Blackview-sc-0141873905.html
Quality: 1816485 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: e***2
Date:
Review: maganda salamat
Màu sắc: màu đen
Author: 9***4
Date:
Review: Very good thanks🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🩷🤍🩷🤍🤍
Màu sắc: màu đen
Author: Y***a
Date:
Review: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Super sulit for the price! 📱 The Blackview Wave 9C looks clean and simple, not cheap-looking at all. Smooth siya for everyday use like TikTok, Facebook, and messaging—no lag if normal use lang. Camera is okay, good in daylight but medyo average at night. Battery life is strong, lasts whole day kahit heavy scrolling 👍 Perfect for students or budget phone talaga. Worth it buy! 💯
Màu sắc: màu đen
Author: D***i
Date:
Review: it's nice but yellowish in colour 🤦🤦🤦🤦🤦🤦
Màu sắc: Màu xanh lam
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm