Author: a***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: the products is good quality but theres is no keyboard like what the display ,I need that keyboard
Màu sắc: Xám
Price: 2.849.400₫
Original Price: 4.486.000₫
| Material | ABS |
| Screen Resolution | 1920 x 1200 |
| Condition | New |
| Color | Grey |
| Screen Size | 11" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 11" & Larger |
| Wireless Communication Technology | 4G |
| Cell Capacity | 7000-7999mAh |
| Network | 4G |
| SKU | se25092633463947812 |
Brand Name: itel
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/itel-sc-0141883865.html
Quality: 3643564 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: a***s
Date:
Review: the products is good quality but theres is no keyboard like what the display ,I need that keyboard
Màu sắc: Xám
Author: m***9
Date:
Review: was was was www was we we was
Màu sắc: Xám
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm