Author: S***a
Date:
Review: Excellent
Màu sắc: Màu tím
Price: 5.034.600₫
Original Price: 6.896.700₫
| Color | Red |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 11 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 12 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 64MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Mini |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | None |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 1280*720 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 3000mAh |
| Battery Type | UN 3090 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A13 |
| SKU | sw25092641787163459 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 6919514 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: S***a
Date:
Review: Excellent
Màu sắc: Màu tím
Author: f***t
Date:
Review: Guys I’m gonna recommend this store, literally legit guys its unexpected to have a good IPhone 11💯💯💯 battery 🔋 percentage yes 100% assured.. thank you seller
Màu sắc: Màu tím
Author: b***y
Date:
Review: nice phone its amazing
Màu sắc: trắng
Author: g***1
Date:
Review: I’m very happy with this purchase. The item arrived in good condition, well packaged, and matches the description perfectly.Quality is great for the price and delivery was smooth. Highly recommended.
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm