Author: m***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Its amazing i really love it don't miss it all❤️❤️
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Trắng
Price: 369.000₫
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Benefits | Firming Skin |
| Color | Multicolor |
| Type | Photon Skin Rejuvenation Instrument |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | Rechargeable lithium battery |
| Chiều dài | 14.6 cm |
| Chiều rộng | 14.3 cm |
| Chiều cao | 5 cm |
| SKU | sb25101010870003537 |
Author: m***a
Date:
Review: Its amazing i really love it don't miss it all❤️❤️
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Trắng
Author: r***l
Date:
Review: Nice item like it thank you shein
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Trắng
Author: b***1
Date:
Review: Love the way this vibrates under the eye
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Trắng
Author: i***1
Date:
Review: bought it for someone, hope it works
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm