Author: s***n
Date:
Review: I’ve used it regularly since receiving it. The massaging brush works well, so I’d recommend it.
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: đen
Price: 125.600₫
Original Price: 129.000₫
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Multicolor |
| Type | Other Beauty Equipment |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Chiều dài | 19 cm |
| Chiều rộng | 5.3 cm |
| Chiều cao | 4 cm |
| SKU | sb25081309385964424 |
Author: s***n
Date:
Review: I’ve used it regularly since receiving it. The massaging brush works well, so I’d recommend it.
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: đen
Author: s***o
Date:
Review: looks really good, got it as a gift
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: đen
Author: x***t
Date:
Review: Perfect
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: đen
Author: k***1
Date:
Review: bought 2. 1 as a gift. think it will promote hair growth with right oils and brush massage
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm