Author: n***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love shein charging cables. they are always the best quality - almost identical to apple ones.
Màu sắc: trắng
Kích thước: 1m/1 cái
Price: 26.100₫
Original Price: 29.000₫
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Blue |
| Interface | USB-C to Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 60W |
| SKU | se25032484271117746 |
Author: n***s
Date:
Review: love shein charging cables. they are always the best quality - almost identical to apple ones.
Màu sắc: trắng
Kích thước: 1m/1 cái
Author: s***l
Date:
Review: very fast and long and great condition
Màu sắc: trắng
Kích thước: 2m/3 miếng
Author: a***e
Date:
Review: Good order again nxtym thanks SHEIN
Màu sắc: trắng
Kích thước: 1m/2 miếng
Author: m***5
Date:
Review: fast cable and high quality
Màu sắc: trắng
Kích thước: 1m/1 cái
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm