Author: k***3
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: Look exactly how I wanted, the sound quality is just ok, but what can you expect for the price
Màu sắc: trắng
Price: 28.100₫
Original Price: 53.000₫
| Material | TPE |
| Pattern Type | Plain |
| Driver Unit | 14.2mm |
| Ear Coupling Style | In-ear (Insert) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Color | White |
| Function | Volume Control |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | In-ear |
| Noise Cancelling | None |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se260123160180540679092 |
Author: k***3
Date:
Review: Look exactly how I wanted, the sound quality is just ok, but what can you expect for the price
Màu sắc: trắng
Author: f***6
Date:
Review: ممتاز انصح فيهم علطول استخدمتهم والصوت جدا واضح😍
Màu sắc: trắng
Author: 8***9
Date:
Review: ー!!!!、、!!!!!
Màu sắc: trắng
Author: .***8
Date:
Review: ❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️
Màu sắc: trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm