Author: m***a
Date:
Review: Very nice 👍😍I recommend it Qualité de la Lace: good True to length: 🥰🥰 Comfortable to wear: yes Hair Softness: yes Value for money: yes
Màu sắc: S99JC
Price: 3.955.000₫
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Burgundy & Reddish |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | S99JC |
| Type | Lace Front Wigs |
| Human Hair Origin | Burmese Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Wigs Design | Long Wigs |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Curl | Body Wave |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Trọng lượng tịnh | 215 g |
| Đầu | 54.15 cm |
| Chiều dài | 55.88 cm |
| SKU | sb2302080001980977 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 8866002 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: m***a
Date:
Review: Very nice 👍😍I recommend it Qualité de la Lace: good True to length: 🥰🥰 Comfortable to wear: yes Hair Softness: yes Value for money: yes
Màu sắc: S99JC
Author: c***e
Date:
Review: Value for money: amazing for the price Hair Softness: 10/10 non tangled
Màu sắc: S99JC
Author: a***5
Date:
Review: Hair Softness: nnnnm Comfortable to wear: Nnnmmmmmmmmmmmmmmmm
Màu sắc: S99JC
Author: n***4
Date:
Review: It’s nice
Màu sắc: S99JC
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm