Author: D***e
Date:
Review: The design is very fashionable,the fabric is soft and breathable,thank you shein
Màu sắc: Ombre
Price: 234.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 130 g |
| Chiều dài | 26 cm |
| Đầu | 54 cm |
| SKU | sb25062463068046467 |
Author: D***e
Date:
Review: The design is very fashionable,the fabric is soft and breathable,thank you shein
Màu sắc: Ombre
Author: e***i
Date:
Review: I recently purchased it and I am thoroughly impressed with it. From the quality and design to the ease of use and customer service everything exceeded my expectations. Overall, I would highly recommend it to anyone looking for a reliable gadget, stylish accessory, efficient appliance. It’s definitely worth the investment, and I’m happy with my purchase!
Màu sắc: Ombre
Author: s***4
Date:
Review: وااااااو يجنننننننننن
Màu sắc: Ombre
Author: n***1
Date:
Review: I loveeee itt soo muchh
Màu sắc: Ombre
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm