Author: s***4
Date:
Review: It was very good very clear and it’s very past work. It’s very nice.
Màu sắc: Xám
Price: 6.529.000₫
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | LCD |
| Screen Resolution | 2160*1600 |
| Condition | New |
| Color | Grey |
| Screen Size | 12.7" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 12.7" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 9000-10000mAh |
| Network | 4G |
| SKU | se25091919999992921 |
Brand Name: Teclast
Quality: 935102 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: s***4
Date:
Review: It was very good very clear and it’s very past work. It’s very nice.
Màu sắc: Xám
Author: a***1
Date:
Review: ماشاءالله الجهاز مره روعه استفاد منه ابني كثير في الدراسه والالعاب ومشاهدة الأفلام وبالنسبه لحجمه مره حلو وسط لاهو صغير َلاكبير شكرا شي إن
Màu sắc: Xám
Author: y***3
Date:
Review: سعره مرتفع
Màu sắc: Xám
Author: m***0
Date:
Review: الجهاز خيالي ورائع المحلقات بشكل رائع ماوس ، كيبورد. حافظة . ولكن القلم كان سيء جدا ولا يليق. ليس القلم الاصلي، لقد طالبت بالقلم الاصلي وتم تأكيد ذلك ولكن للأسف تم وضع قلم سيء. لازلت اطالب بالقلم الاصلي
Màu sắc: Xám
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm