Author: C***r
Date:
Review: this hair straightener is so nice. it heats up so fast. easy to use. overall perfect in a cheapest price. thank you shein. got a nice hair now.
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Cắm Mỹ
Price: 174.000₫
| Material | ABS |
| Color | Black |
| Power Supply | Wall Plug |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| Voltage | 110V-240V |
| Speed Gear | 4 Variable Speeds |
| Chiều dài | 26.5 cm |
| Chiều rộng | 4.3 cm |
| Chiều cao | 2.3 cm |
| SKU | sv2405069768577387 |
Brand Name: Teckwe
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Teckwe-sc-014435097.html
About: Công nghệ mới nhất: kiểm tra! Tìm tất cả những nỗi ám ảnh về công nghệ hiện tại của bạn, từ tai nghe Bluetooth đến loa, quạt, các thiết bị làm đẹp nổi tiếng và hơn thế nữa!
Quality: 4087110 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: C***r
Date:
Review: this hair straightener is so nice. it heats up so fast. easy to use. overall perfect in a cheapest price. thank you shein. got a nice hair now.
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Cắm Mỹ
Author: m***o
Date:
Review: LEGIT SYA GUYZ!! ang ganda nang quality super ganda nang product!!! highly recomended😊❤️ will buy again soon💕 SATISFIED CUSTOMER HERE!!!💕🥰 bibili ko next month
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Cắm Mỹ
Author: 6***4
Date:
Review: im very satisfied to bought this hair straightener!!!!❤️🎀🎀🎀
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Cắm Mỹ
Author: a***h
Date:
Review: Super satisfied with this hair straightener. It heats up fast and doesn’t have smell which means it is safe to use. I really love using this it makes my hair totally straight like professional straightener with a affordable price. Thanks seller this works well and no dents. I will order other products shein is amazing.
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Cắm Mỹ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm