Author: a***n
Date:
Review: thank u sheinnnnnnnnnn
Màu sắc: Đỏ
Price: 200.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Orange |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Trọng lượng tịnh | 250 g |
| Chiều dài | 65 cm |
| Đầu | 57 cm |
| SKU | sb2312247587401832 |
Author: a***n
Date:
Review: thank u sheinnnnnnnnnn
Màu sắc: Đỏ
Author: g***q
Date:
Review: Comfortable to wear: very confatable Value for money: it’s worth the price Easy to wear: very easy to wear Hairstyle Stylishness: it loooked sexy on me
Màu sắc: trái cam
Author: V***n
Date:
Review: 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: s***1
Date:
Review: طلب زبوووووووووووووووووونة مااااااااااااااااااااااااااااا فتحته.............. حسب كلامهااااااااااااااااااااااا عجبهااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا كثيررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر روعةةةةةةةةةةةةةةةة وقيااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااسسسسسسه ممتاز
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm