Author: b***a
Date:
Review: Value for money: thankyou I like it 🥰🥰🥰
Màu sắc: màu đen
Price: 531.300₫
Original Price: 566.000₫
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | T-Part Lace Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 13*4.5*1 |
| Trọng lượng tịnh | 275 g |
| Chiều dài | 81.25 cm |
| Đầu | 56 cm |
| SKU | sb2404258512688058 |
Author: b***a
Date:
Review: Value for money: thankyou I like it 🥰🥰🥰
Màu sắc: màu đen
Author: d***4
Date:
Review: I love this wig, I’ve been getting compliments about this wig and how it looks good on me. I would recommend this wig if you are pale skin cause burgundy wigs looks good on pale skin tones
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: 6***9
Date:
Review: Hairstyle Stylishness: veevery quality and super affordable
Màu sắc: màu đen
Author: C***n
Date:
Review: Love it. Cant wait to wear
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm