Author: s***a
Date:
Review: By far one of the best nails I have ordered nice vibrant Color’s
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 30.000₫
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Length | Medium |
| Pattern Type | Fruit&Vegetable |
| Season | Winter |
| Style | Cute |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Square |
| Type | Color Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Thanksgiving Day |
| Chiều cao | 1 cm |
| Chiều dài | 20 cm |
| Chiều rộng | 8 cm |
| SKU | sb25011566444444032 |
Author: s***a
Date:
Review: By far one of the best nails I have ordered nice vibrant Color’s
Màu sắc: Nhiều màu
Author: d***1
Date:
Review: Very nice, love the nails, lasts about 3-4 weeks
Màu sắc: Hồng
Author: S***e
Date:
Review: somehow even more vibrant than expected!!✨
Màu sắc: Nhiều màu
Author: j***n
Date:
Review: Overall, I had a great experience with these stick-on nails. They were easy to use, durable, stylish, and perfect for a quick, polished look.
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm